ARINEA SP. Z O.O.
Borek · NIP 968-099-06-66
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 17 stycznia 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 118
- Wygrane postępowania
- 35
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ARINEA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Świętochłowice
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 4,58 mln złKronospan Polska Sp. Z O. O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ARINEA SP. Z O.O..
- ZPUE S.A.14 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- UNIMOT ENERGIA I GAZ SP. Z O.O.14 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- PLUGBOX EUROPE SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- ZAKŁAD AUTOMATYKI I URZĄDZEŃ POMIAROWYCH AREX SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- ELEKTROMETAL S.A.10 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR KM/01/2026 - Budowa ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów ciężkich na terenie centrum logistycznego Kronospan MielecPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR KM/01/2026 - STACJE ŁADOWANI… | Kronospan Mielec Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ARINEA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ARINEA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 118
- Postępowania
- 35
- Wygrane
- 29.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Budowa instalacji fotowoltaicznej na budynkach oświatowych w Zduńskiej WoliŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ARINEA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu