ANTONINA RYLSKA
Główna działalność przetargowa: Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
Dane od 1 października 2025 do 1 października 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ANTONINA RYLSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ośrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 13 760 złOśrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ośrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ANTONINA RYLSKA.
- PAWEŁ SIERANT KANCELARIA ADWOKACKA, AKADEMIA SPORTU & ZABAWY PAWEŁ SIERANT1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- LIDIA CZERWIEC - PHU WILMAX1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- JOANNA KWIATKOWSKA1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- KAMILA KLIMKIEWICZ1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AKADEMIA TAŃCA ART DANCE MARTA BEDNARSKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/08.02/NSPO/2025 z dnia 20 października 2025 r.dotyczące zamówienia :„Przeprowadzenie zajęć rozwijających sportowo-kulturalnych dla uczniów czterech szkół podstawowych Gminy Obrazów”ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Część XII. Warsztaty teatralno-oratorskie dla PSP…, Część XIX. Warsztaty medialne w PSP Głazów | Ośrodek Promowania I Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ANTONINA RYLSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ANTONINA RYLSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 13/08.02/NSPO/2025 z dnia 20 października 2025 r.dotyczące zamówienia :„Przeprowadzenie zajęć rozwijających sportowo-kulturalnych dla uczniów czterech szkół podstawowych Gminy Obrazów”ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ANTONINA RYLSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu