ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Od 1 września 2025 do 1 września 2025 ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 12,02 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi naprawcze i konserwacyjne.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
12,02 mln zł
średnio 12,02 mln zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł0%
- od 50 tys. do 1 mln zł0%
- powyżej 1 mln zł100%
- średnia wartość wygranej części
- 12,02 mln zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 12,02 mln zł
W jakich branżach specjalizuje się ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1PUBLIC TRANSPORT SERVICE SP. Z O.O.1,62 mld zł
Z kim konkuruje ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH do konkurenta |
|---|---|---|
| SIEMENS MOBILITY SP. Z O.O.Warszawa | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 12,02 mln zł |
W których województwach ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| WYPOSAŻENIE POJAZDÓW KOLEJOWYCH CARGOUNIT SP. Z O. O. W SYSTEM ERTMSCargounit Sp. Z O.O. · dolnośląskie | 1 | 12,02 mln zł | 01.09.2025 |
W jakich przetargach startował ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| WYPOSAŻENIE POJAZDÓW KOLEJOWYCH CARGOUNIT SP. Z O. O. W SYSTEM ERTMSDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Modernizacja systemu ERTMS | Cargounit Sp. Z O.O. | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH
Ile przetargów wygrał ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH?
Od 1 września 2025 do 1 września 2025 ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 12,02 mln zł.
U jakich zamawiających ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH wygrywa przetargi?
Najwięcej części ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH wygrał u zamawiających: Cargounit Sp. Z O.O..
Z kim konkuruje ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH w przetargach?
W tych samych postępowaniach co ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH najczęściej startują: SIEMENS MOBILITY SP. Z O.O.. Z firmą SIEMENS MOBILITY spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH ma w kategoriach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia.
W jakim województwie ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części ALSTOM TRANSPORTATION GERMANY GMBH przypada na województwo .