AGNIESZKA KARDASZ
Od 20 sierpnia 2026 do 4 września 2026 AGNIESZKA KARDASZ złożył oferty w 2 postępowaniach, ale nie wygrał jeszcze żadnej części.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
3
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Jak często AGNIESZKA KARDASZ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| sie 26 | 2 | 0 | — |
| wrz 26 | 1 | 0 |
Z kim konkuruje AGNIESZKA KARDASZ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: AGNIESZKA KARDASZ do konkurenta |
|---|---|---|
| RAFAŁ LEJMELPrzerośl | 1 | 0 : 1 |
W jakich przetargach startował AGNIESZKA KARDASZ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaangażowanie 4 ekspertów tematycznych w ramach projektu „Wsparcie instytucji zajmujących się pomocą i integracją społeczną”.polskaZobacz, z kim konkurował | Ekspert: ekonomia społeczna | Fundacja Im. Królowej Polski Św. Jadwigi | Bez wygranej0/1 |
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Do firmy AGNIESZKA KARDASZ nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

„Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Dziwnów oraz ich transport do instalacji komunalnej”

Modernizacja zaplecza szatniowo - sanitarnego przy boisku piłkarskim w Moryniu

Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

PN-32/26 Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z usługami towarzyszącymi oraz dostawą obuwia
Przetargi w pobliskich miastach
Najczęściej zadawane pytania o AGNIESZKA KARDASZ
Ile przetargów wygrał AGNIESZKA KARDASZ?
Od 20 sierpnia 2026 do 4 września 2026 AGNIESZKA KARDASZ złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje AGNIESZKA KARDASZ w przetargach?
W tych samych postępowaniach co AGNIESZKA KARDASZ najczęściej startują: RAFAŁ LEJMEL, FUNDACJA „CZTERDZIEŚCISIEDEM, DANUTA ORZESZYNA, FUNDACJA ZRÓŻNICOWANI. Z firmą RAFAŁ LEJMEL spotkał się w 1 postępowaniu.
Jakie są opinie o AGNIESZKA KARDASZ?
Mimira opisuje, jak AGNIESZKA KARDASZ bierze udział w przetargach, na podstawie ogłoszeń o wyniku z BZP i TED: od 20 sierpnia 2026 do 4 września 2026 złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 0. Opinii i recenzji wykonawców Mimira nie zbiera.

