AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK
Bydgoszcz · NIP 892-132-44-63
Główna działalność przetargowa: Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 24 stycznia 2025 do 26 sierpnia 2026
- Postępowania
- 41
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Doradztwa Rolniczego W Brwinowie
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 27 000 złWojewództwo Mazowieckie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK.
- GOLDEN FILM ARTUR BRZOZOWSKI14 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- STUDIO SIERMIX SP. Z O.O., KNAPY, 98-360 LUTUTÓW13 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- MFILM WALDEMAR MICHALSKI10 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- CREATIVESTUDIO.COM.PL ADRIAN ŁAPCZYŃSKI10 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- HIGHKEY SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Kompleksowa realizacja 1 filmu promocyjno-edukacyjnego o tematyce ekologicznej promujących działania ekologiczne, dla kampanii „Demaskujemy smog”.ŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Urząd Miasta Wodzisław Śląski |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 41
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 26.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe MP/15/2026 z dnia 11.08.2026 na usługę obejmującą realizację 2 filmów animowanych przybliżających problematykę rokowań zbiorowych.MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK
Ile przetargów wygrał AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK?
AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK wygrał 11 części w 41 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 158 304 zł. Oferty firmy wybrało 9 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 26.8%.
Jakie są opinie o AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 24 stycznia 2025 do 26 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 41 postępowaniach i wygrała 11. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK to 27 000 zł – kontrakt udzielony przez Województwo Mazowieckie.
W jakich branżach AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AGENCJA MARKETINGOWA AIMART MAGDALENA WILCZASZEK wygrywa w branżach: Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

