14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27
Główna działalność przetargowa: Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Szpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy
- Najaktywniejszy region
- Kujawsko-pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,15 mln złSzpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27.
- PLS SERVICES SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- MIRO PROSTA S.A.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- MDS CARDIO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- GETINGE POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- BIOMERIEUX POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 27 | Szpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27
Ile przetargów wygrał 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27?
14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 1,15 mln zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jaki jest największy kontrakt 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 to 1,15 mln zł – kontrakt udzielony przez Szpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy.
W jakich branżach 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 wygrywa w branżach: Usługi naprawcze i konserwacyjne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27, znajdują się m.in. Szpital Uniwersytecki Nr 1 Im. Dr. A. Jurasza W Bydgoszczy. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części 14. SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O. CZ.27 przypada na województwo .
