ZZP/ZU/D/63/2026
Przetarg: "Dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Jaworzno sp. z o.o."
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne na potrzeby Wodociągów Jaworzno sp. z o.o. o szacunkowym wolumenie 8 602 350 kWh. Dostawa obejmuje 79 punktów poboru (PPE) wyszczególnionych w dokumentacji, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Szczegółowy zakres i wolumen dostaw Całkowity szacunkowy wolumen: 8 602 350 kWh Podział na grupy taryfowe: Energia elektryczna – taryfa B: 7 574 387 kWh Energia elektryczna – pozostałe (taryfy C): 1 027 963 kWh Liczba punktów poboru (PPE): 79 lokalizacji (m.in. ujęcia wody, pompownie ścieków, oczyszczalnie, bazy operacyjne, hydrofornie).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.




Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra


