ZZP.261.329.2025.PP
Wyniki przetargu: Świadczenie usług w zakresie ochrony mienia Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 19/21 w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia
ZZP.261.329.2025.PP Świadczenie usług w zakresie ochrony mienia Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 19/21 w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. (ID 1206355)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZP.261.329.2025.PP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego