Wyniki przetargu: Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzy...
Opis zamówienia
ZZP.261.01.2026 Maintenance & Support dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Systemu DocuWare na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich” współfinansowanego środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (ID 1246960)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2026, 10:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

