ZZP.260.1.28.2024
Przetarg: Świadczenie usługi polegającej na zorganizowaniu i obsłudze (zarządzaniu) parkingów administrowanych przez Zamawiającego przez okres 24 miesięcy wg. zad. 1-2
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZP.260.1.28.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 stycznia 2025, 08:45
- Data publikacji
- 12 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Szastarka
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klasztor Karmelitów Bosych
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
V-Systems Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
