Wyniki przetargu: ZZO-3/2025 „Dostawa gazu płynnego propan w szacowanej ilości 50 000 litrów na potrzeby grzewcze Zakładu Zagospodarowania Odpadów ul. Ekologiczna 1 w Białej Podlaskiej”
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu płynnego propan w szacowanej ilości 50 000 litrów na potrzeby grzewcze Zakładu Zagospodarowania Odpadów. Zamówienie dotyczy wyłącznie dostawy towarów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 25 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego