ZP.271.5.2025
Przetarg: „Sukcesywna dostawa gazu grzewczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ...
7 września 202608:30
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazu grzewczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Mieczysławowie. Zamówienie będzie realizowane w sezonie grzewczym 2026/2027, zapewniając ciągłość dostaw paliwa niezbędnego do ogrzewania obiektów szkolnych. Zakres i Charakterystyka Dostaw Rodzaj paliwa: Gaz grzewczy (płynny). Tryb dostaw: Sukcesywny, dostosowany do bieżącego zapotrzebowania placówki w trakcie trwania sezonu grzewczego. Miejsce dostawy: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja, Mieczysławów 2, 99-314 Krzyżanów. Przeznaczenie: Cele grzewcze budynków szkoły.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.5.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 08:30
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 30 sierpnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg