US/02/01/23
Przetarg: Żywienie pacjentów Giżyckiej Ochrony Zdrowia Sp. z o.o.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- US/02/01/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 7 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku


Remont dachu budynku mieszkalnego Górowo 22 (dawne 19)
