Wyniki przetargu: Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026

28 maja 2025Publikacja
26 czerwca 2025Składanie ofert
Opis zamówienia
ZW.271.2.15.2025.KP Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026 (ID 1118351)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2025
- Data publikacji
- 28 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego