ZUK.271.3.7.2025
Wyniki przetargu: Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy, rozbudowy i przebudowy infrastruktury transportu rowerowego miasta Tczewa – Aleja Kociewska w Tczewie 2025/BZP 00461306/01
Opis zamówienia
ZUK.271.3.6.2025 Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy, rozbudowy i przebudowy infrastruktury transportu rowerowego miasta Tczewa – Aleja Kociewska w Tczewie 2025/BZP 00461306/01 (ID 1188782)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZUK.271.3.7.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego