Przetarg: Dostawa smyczy reklamowych wraz z holderami w ilości 10 000 sztuk
Opis zamówienia
ZTM.DK.3310.16.2025 Dostawa smyczy reklamowych wraz z holderami w ilości 10 000 sztuk (ID 1205581)Dostawa smyczy reklamowych wraz z holderami w ilości 10 000 sztuk; Ofertę należy złożyć na załączonym Formularzu Ofertowym - Załącznik do Zapytania Ofertowego. Wskazanie właściwej stawki Podatku VAT dla przedmiotu zamówienia leży po stronie Wykonawcy.; 1 dostawa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego