Przetarg: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3 300 000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę kredytów i pożyczek (Ogłoszenie o zamówieniu DUUE nr 2025/S 190-648557 z dnia 3 października...
Opis zamówienia
ZPI.271.1.7.2025 Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3 300 000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę kredytów i pożyczek (Ogłoszenie o zamówieniu DUUE nr 2025/S 190-648557 z dnia 3 października 2025 r.) (ID 1186837)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego