Wyniki przetargu: ZP/ZUK-47/2025 SUKCESYWNA DOSTAWA 195000 KILOGRAMÓW WAPNA PALONEGO NA CELE HIGIENIZACJI OSADU ODWODNIONEGO DO OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GM. DOPIEWO
Opis zamówienia
ZP/ZUK-47/2025 SUKCESYWNA DOSTAWA 195000 KILOGRAMÓW WAPNA PALONEGO NA CELE HIGIENIZACJI OSADU ODWODNIONEGO DO OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GM. DOPIEWO (ID 1189627)195000 kg wapna palonego; Zgodnie z załączony Opisem Przedmiotu Zamówienia opis przedmiotu zamó ....pdf Załącznik nr 2 - umo ....pdf; 195000 kg
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2

