Wyniki przetargu: ZP/ZAP_OFER/07/2025 Zakup wraz z dostawą 3 sztuk drukarek Brother HL-B2180DW
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą 3 sztuk drukarek Brother HL-B2180DW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Produkt: Drukarka Model: Brother HL-B2180DW Ilość: 3 sztuki Usługa dodatkowa: Dostawa zakupionych drukarek. Miejsce dostawy: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o., Zawidowska 4, 59-800, Lubań. Zamówienie obejmuje nabycie wskazanych drukarek w określonej liczbie oraz ich transport pod wskazany adres Zamawiającego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 czerwca 2025
- Data publikacji
- 3 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego