Przetarg: ZP.P.27.D.2025.KB Dostawa oraz instalacja 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KSM-16 w pełni kompatybilnych funkcjonalnie, systemowo, wizualnie z użytkowanymi Kasownikami Mobilnymi, umożli...
Opis zamówienia
ZP.P.27.D.2025.KB Dostawa oraz instalacja 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KSM-16 w pełni kompatybilnych funkcjonalnie, systemowo, wizualnie z użytkowanymi Kasownikami Mobilnymi, umożliwiających współpracę z istniejącym Systemem Poboru Opłat (ID 1203525)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 11:00
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego