Przetarg: Równanie i profilowanie dróg powiatowych o nawierzchni gruntowej na terenie Powiatu Nowotomyskiego
Opis zamówienia
ZP.272.4.2026 Równanie i profilowanie dróg powiatowych o nawierzchni gruntowej na terenie Powiatu Nowotomyskiego (ID 1246420)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka
Doposażenie Centrum Warsztatowego Wśród Pszczół w Karłowicach