Przetarg: Remont budynku przy ul. Drzymały 19/21 w Pruszkowie – remont schodów i podjazdu w budynku Przychodni

Opis zamówienia
ZP.272.38.2025 Remont budynku przy ul. Drzymały 19/21 w Pruszkowie – remont schodów i podjazdu w budynku Przychodni (ID 1191941)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego