Przetarg: Kredyt bankowy do kwoty 5 054 000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Mińskiego w 2025 r.
Opis zamówienia
ZP.272.23.2025 Kredyt bankowy do kwoty 5 054 000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Mińskiego w 2025 r. (ID 1195995)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego