Przetarg: .2025 Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 10.890.000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu...
Opis zamówienia
ZP.272.18.PN.2025 Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 10.890.000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów. (ID 1190235)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego