Przetarg: Zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie Puszczykowa – sezon zimowy 2025/2026
Opis zamówienia
ZP.271.9.2025 Zimowe utrzymanie ulic, chodników, ścieżek rowerowych oraz parkingów na terenie Puszczykowa – sezon zimowy 2025/2026 (ID 1195763)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego