Wyniki przetargu: ZP-271 / 75 / WIK-RK / 2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Września w sezonie 2025/2026 - liczba części: 2
Opis zamówienia
ZP-271 / 75 / WIK-RK / 2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Września w sezonie 2025/2026 - liczba części: 2 (ID 1192770)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 października 2025
- Data publikacji
- 13 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego