Przetarg: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 700 000,00 zł dla Gminy Karnice
Opis zamówienia
ZP.271.6.2025.RB Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 700 000,00 zł dla Gminy Karnice (ID 1206780)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego