Wyniki przetargu: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Elbląg w sezonie 2025/2026
Opis zamówienia
ZP.271.26.2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Elbląg w sezonie 2025/2026 (ID 1200574)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego