ZP.271.15.2025.AWE
Przetarg: Zagospodarowanie nieruchomości gminnej o nr ewid. gruntów 98/25 obręb 0002 Myślibórz
Opis zamówienia
ZP.271.15.2025.AWE Zagospodarowanie nieruchomości gminnej o nr ewid. gruntów 98/25 obręb 0002 Myślibórz (ID 1207036)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.15.2025.AWE
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 listopada 2025, 11:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego