Wyniki przetargu: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Orneta (poza granicami administracyjnymi miasta Orneta) w sezonie zimowym 2025/2026 – zadanie 2 (2025/BZP 00543104)
Opis zamówienia
ZP.271.11.20225 Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Orneta (poza granicami administracyjnymi miasta Orneta) w sezonie zimowym 2025/2026 – zadanie 2 (2025/BZP 00543104) (ID 1216040)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 19 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego