Przetarg: Bieżące utrzymanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na terenie Gminy Grudziądz 2025/2026
Opis zamówienia
ZP.271.1.24.2025 Bieżące utrzymanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na terenie Gminy Grudziądz 2025/2026 (ID 1192152)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 15 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Modernizacja oświetlenia wraz z wymianą opraw na LED
Remont i modernizacja istniejącego zaplecza szatniowo-sanitarnego OSIR Tuchola

Przegląd techniczny - sprzęt medyczny 1 WSzP




