Przetarg: ZP/26/12/2025/PN Sprzedaż i dostawa posypywarki drogowej
Opis zamówienia
ZP/26/12/2025/PN Sprzedaż i dostawa posypywarki drogowej (ID 1203553)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku
Klamka szafy wysokiego napięcia wraz z wkładką (komplet) do poj. EN76
RFP na zakup wraz z dostawą podzespołów do lokomotyw Siemens Vectron
Wykonanie i dostawa puszki do załączania baterii, stalowe szafki elektrycznej