ZP.2512.1099.2025
Wyniki przetargu: Dostawę kabli i przewodów elektrycznych.
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Dostawa kabli i przewodów elektrycznych przeznaczonych do instalacji energetycznej. Klasyfikacja (CPV) - 31321200-4 – Kabel niskiego średniego napięcia - 31321220-0 – Kabel średniego napięcią - 31320000-5 – Kable energetyczne Funkcja i przeznaczenie Zabezpieczenie ciągłości ruchu maszynowni z uwzględnieniem obsługi okresowej (okablowanie energetyczne instalacji maszynowni). Specyfikacja techniczna (typy i ilości) - YKY 1x240 mm – 500 m - YKY 1x35 mm – 1 000 m - H07V-K (LGY) 1x6 mm czarny – 500 m - H07V-K (LGY) 1x6 mm niebieski – 500 m
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.2512.1099.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2025, 09:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 27 listopada 2025