Wyniki przetargu: Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli oraz materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń z zakresu analityki ogólnej wraz z dzierżawą automatycznego systemu z możliwością wykonania 65 000 anali...
Opis zamówienia
ZP.220.13.26 Dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli oraz materiałów zużywalnych do wykonywania oznaczeń z zakresu analityki ogólnej wraz z dzierżawą automatycznego systemu z możliwością wykonania 65 000 analiz oraz półautomatycznego analizatora pomocniczego z możliwością wykonania 1 000 analiz przez okres 36 miesięcy oraz dostawa etykiet z kodem kreskowym przeznaczonych do oklejania probówek i pojemników z materiałem biologicznym. (ID 1253841)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 29 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028



ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Słupsk, Sławno (miasto)

