ŚWK.KZA.271.13.2024.JM.1
Przetarg: Zorganizowane i przeprowadzenie kursu podstaw języka migowego dla uczestników projektu „Aktywni z OHP”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ŚWK.KZA.271.13.2024.JM.1
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 28 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki W Bielsku-Białej

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
