PR-2024-3.042.2.2026
Przetarg: Zorgan. i przeprowadz. kursu doskonalącego: Inspektor terenów zieleni dla jednego nauczyciela/ nauczycielki kształcenia zawodowego dla ZSP w Ornontowicach w ramach projektu „Zawodowy Mikołowski”
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PR-2024-3.042.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 7 kwietnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Jzr Dźwigi Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
