Wyniki przetargu: ZO na zakup klamek 29 szt. - 06.10.2025
Opis zamówienia
ZO na zakup klamek 29 szt. - 06.10.2025Przedmiotem zamówienia jest zakup zgodnie z poniższą specyfikacją/minimalnymi parametrami: Klamki – 29 szt. – zgodnie z poniższym wykazem:20 szt. Klamka aluminiowa z kluczem (antywłamaniowa):• Ma być przeznaczona do
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 października 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników

