SZP.2612.1.33.2025
Wyniki przetargu: ZO 33/2025 Sukcesywna dostawa szwów (nici) chirurgicznych do Przychodni Lekarskiej WAT SPZOZ w Warszawie
Opis zamówienia
Sukcesywna dostawa różnorodnych nici chirurgicznych do przychodni lekarskiej, obejmująca monofilamenty niewchłanialne poliamidowe o grubościach 3/0, 4/0, 5/0, 6/0 oraz 2-0 nylonowe powlekane, nici syntetyczne wchłanialne plecione powlekane z kopolimeru kwasu glikolowego i mlekowego o czasie podtrzymywania 28-35 dni i wchłaniania 56-70 dni, a także nici niewchłanialne jedwabne typu Ethicon Mersilk 3/0. Nici wyposażone w igły o różnych długościach (13-30 mm), kształtach (3/8 koła, 1/2 koła, odwrotnie tnące, kosmetyczne, konwencjonalnie tnące) i długości nici 45-75 cm, pakowane po 36 sztuk w opakowaniu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.2612.1.33.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 11 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia