ZO/18/2025
Przetarg: ZO/18/2025 – Zaproszenie do składania ofert na: Świadczenie usług cateringowych na rzecz Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie w okresie do 31.12.2025 r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 3 czesci: Czesc 1 CZĘŚĆ I: GALA XIX TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH IM. JANA KIEPURY Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług cateringowych podczas Gali XIX Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury w Warszawie. Usługa obejmuje przygotowanie i dostarczenie poczęstunku powitalnego, ciągłego bufetu kawowego, przekąsek w przerwie oraz bankietu dla 220 osób. Wykonawca jest odpowiedzialny za zapewnienie pełnej obsługi kelnerskiej, sprzętu oraz estetycznej oprawy wydarzenia. Szczegóły wydarzenia Termin: 29.09.2025 r., godz. 18:00 – 23:00 (gotowość od 17:00). Lokalizacja: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, ul.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.




[ZAK/2026/002172] Likier wiśniowy - WIŚNIEWSKI
ZP/CZD/091/26 Dostawa produktów sypkich i przypraw - 2 pakiety
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028

Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW Szczecin oraz podległych jednostek