ZP.271.33.2026
Przetarg: Zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia, ul. Koszalińska 66 w Szczecinku
18 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zmianie sposobu użytkowania pomieszczeń żłobka na pomieszczenia Miejscowego Centrum Wsparcia (MCW) w Szczecinku przy ul. Koszalińskiej 66. Inwestycja obejmuje kompleksową przebudowę wnętrz lokalu o powierzchni ok. 200 m² wraz z modernizacją instalacji wewnętrznych oraz pracami zewnętrznymi. Zakres robót budowlanych wewnętrznych Prace rozbiórkowe i przygotowawcze Wykucie ościeżnic drzwiowych (14 szt.) oraz stolarki okiennej (20 szt.). Rozebranie ścianek z bloczków gazobetonowych (ok. 82 m²). Rozebranie ścianki przesuwnej (11,57 m²) oraz ścianek WC z płyt HPL (3,72 m²).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.33.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- 11 238,66 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Drut i kabel izolowany
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Urządzenia medyczne
- Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
- Wyposażenie domowe
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
- Zbiorniki, rezerwuary i pojemniki; grzejniki centralnego ogrzewania i kotły
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Różny sprzęt
- Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
- Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
- i 15 więcej
Kary umowne
- za zwłokę w przejęciu terenu budowy: 0,20% łącznego wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w rozpoczęciu robót: 0,20% łącznego wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w zakończeniu realizacji przedmiotu Umowy: 0,20% łącznego wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.