MZD.266.18.2025.I3/U4
Przetarg: Zimowe utrzymanie parków, skwerów i zieleńców na terenie Ostrowa Wielkopolskiego w sezonie 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MZD.266.18.2025.I3/U4
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 października 2025, 07:00
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)