Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg, ulic i placów na terenie Gminy Parczew w sezonie zimowym 2025-2026.TI.271.11.1.2025
Opis zamówienia
Zimowe utrzymanie dróg, ulic i placów na terenie Gminy Parczew w sezonie zimowym 2025-2026.TI.271.11.1.2025Zimowe utrzymanie dróg, ulic i placów na terenie Gminy Parczew w sezonie zimowym 2025-2026.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego