ZD.2620.04.2023
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego w 2024 roku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZD.2620.04.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 13 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Strzyżów
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Rakszawa
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Wioletta Cabaj
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny W Rzeszowie
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

2100178082 - Siłowniki do schodów
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska
Zamawiający
Nadleśnictwo Lutowiska

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Sprzedaż i odbiór złomu 17 04 05
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026