ZDP-DT.343.1.10.2025
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu bartoszyckiego administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc w sezonie zimowym 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP-DT.343.1.10.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025, 07:00
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)