Nr postępowania: GKIX.271.13.2025.MK
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg i ulic gminnych i powiatowych na terenie Gminy Nowogród Bobrzański w sezonie 2025/2026
Opis zamówienia
Zimowe utrzymanie dróg i ulic gminnych i powiatowych na terenie Gminy Nowogród Bobrzański w sezonie 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Nr postępowania: GKIX.271.13.2025.MK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego