BU.271.6.2024.AKG
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2024/2025 w Gminie Turawa z podziałem na 6 części
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BU.271.6.2024.AKG
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2024, 10:00
- Data publikacji
- 19 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Modernizacja lokalu Straży Miejskiej w Głuchołazach- uszkodzonego podczas powodzi

KIS w BSSM Brzeg - kontynuacja 4 edycja

Kontener na sprężarkę powietrza.




Remont lokali mieszkalnych przy ul. Armii Krajowej 8/2 oraz ul. Zamoyskiego 1/1 w Nysie
