RI.271.12.2024
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Żegocina – sezon zimowy 2024/2025
14 listopada 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.12.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 listopada 2024, 09:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
Zamawiający
Gmina Maków Podhalański
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Miejska Kraków
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Laskowa
Zamawiający
Gmina Laskowa
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
