ZP.271.13.2024
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Jeleśnia w sezonie zimowym 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.13.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Montaż instalacji OZE w ramach Spółdzielni Energetycznej MEANDER.

DZP – 20/TP/2026 Dostawa środków dezynfekcyjnych

DB Cargo Polska S.A. ogłasza na sprzedaż: 6 zestawów kołowych staroużytecznych do lokomotywyTEM-2.

Dostawa pomp aktywnie wspomagających krążenie


