ZP.271.8.2026
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Grabówka w sezonie zimowym 2026/2027
14 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 CZĘŚĆ 1 – Sektor 1 Zimowe utrzymanie dróg - lewa strona Szosy Baranowickiej Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych w Sektorze nr 1, obejmującym lewą stronę Szosy Baranowickiej (miejscowości Grabówka, część Zaścianek oraz Sowlany). Usługa polega na mechanicznym odśnieżaniu pługami lekkimi lub ciężkimi oraz zwalczaniu śliskości zimowej przy użyciu piasku lub mieszanki solno-piaskowej. Prace realizowane będą na drogach o nawierzchniach utwardzonych, żwirowych oraz gruntowych o średniej szerokości pasa drogowego do 5,00 m.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.8.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 10 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za nienależyte wykonanie przedmiotu umowy: 0,5% wartości maksymalnego wynagrodzenia brutto za każdy przypadek
- za zwłokę w przystąpieniu do realizacji zlecenia: 0,2% wartości maksymalnego wynagrodzenia brutto za każdą rozpoczętą godzinę zwłoki
- za stosowanie sprzętów lub pojazdów niezgodnych z wykazem: 5 000,00 zł za każdy przypadek
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg