ZDP.ZP.271.1.6.2025
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez ZDP w Brzesku w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 6 części, z możliwością wznowienia zamówienia na sezony 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.ZP.271.1.6.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 8 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)